Tinder online ma bardzo dobre opinie, jest to popularna aplikacja randkowa, która dopasowuje ludzi na podstawie lokalizacji i wzajemnych upodobań. Pozwala użytkownikom na przesuwanie, jeśli ktoś ci się podoba to przesuwasz w prawo. Jeśli nie to w lewo, co jest szybkim i łatwym sposobem na wybranie kogoś atrakcyjnego.

Aplikacja była używana w kilku krajach i trafiła do głównego nurtu kultury. Aplikacja oferuje wiele funkcji, takich jak wysyłanie wiadomości, wysyłanie prezentów, a nawet możliwość znalezienia bratniej duszy. Tinder stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych nie tylko ze względu na swoją unikalną koncepcję, ale także ze względu na przyjętą strategię marketingową.

Wykorzystali reklamy w mediach społecznościowych, reklamy telewizyjne, aby szerzyć świadomość swojej marki wśród ludzi na całym świecie. Tinder ma świetne opinie i wiele osób go uwielbia. Jeśli nigdy nie korzystałeś z tej aplikacji, polecamy spróbować. Gdy byś chciał przed rejestracją założyć konto, możesz poczytać opinie o tinderze na różnych forach internetowych.

Mężczyzna w kawiarni używający Tindera

Zobacz jak działa Tinder Online i jak z niego korzystać

Tinder online to aplikacja, która pomaga dopasować ludzi o tych samych zainteresowaniach. Użytkownicy przesuwają palcem w prawo na tak i w lewo na nie. Jeśli dwie osoby się lubią, mogą zacząć rozmawiać. Tinder online wykorzystuje również sztuczną inteligencję i duże zbiory danych, aby dopasowywać i zapewniać spersonalizowane funkcje (które możesz wyłączyć, jeśli nie jesteś zainteresowany).

Aplikacja wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc znaleźć potencjalnych partnerów dla użytkowników na podstawie ich zdjęć profilowych, lokalizacji, przedziału wiekowego, płci, odległości od nich itp. Aplikacja wykorzystuje również sztuczną inteligencję do generowania dostosowanych treści dla użytkowników – niezależnie od tego, czy szukają połączenia, czy czegoś poważniejszego.

Jak stworzyć przyciągające zdjęcie na Tindera

Aby stworzyć przyciągające i atrakcyjne zdjęcia na tindera. Musimy przede wszystkim zadbać o kilka najważniejszych rzeczy. Najważniejsze to jakość zdjęcia. Musi być ona dobra, nie musisz oczywiście się zgłaszać od razu do fotografa. Ale jeśli masz słaby aparat w telefonie to pożycz od kogoś kto ma lepszy ten aparat.

Dobra Jakość zdjęcia to taki must have. Kolejną rzeczą jest gdzie ty to zdjęcie robisz. Bardzo ważne aby zdjęcie nie było zrobione w domu. Warto zadbać o jakieś ciekawe tło, może być las lub park. Ogranicza cię twoja wyobraźnia tak na prawdę.

Kolejny ważny etap przy tworzeniu zdjęcia na tindera, to zadbać o to, żeby zdjęcie było ciekawe. Idealnie gdy byś na tym zdjęciu robił coś ciekawego. Dobrze jest pokazać na zdjęciach swoje pasje i zainteresowania.

Zobacz: Mobile aplikacje randkowe

Facet umawiający się na randkę na Tinderze

Jak stworzyć atrakcyjny opis na Tindera

Stworzenie nie atrakcyjnego i przyciągającego opisu na tindera nie jest trudne, ale zajmuje trochę czasu. Na samym początku skupimy się czego nie powinieneś unikać. Nie przechwalaj, nie pisz ile zarabiasz i jakim samochodem jeździsz, masz być skromny.

Nie twórz za krótkiego opisu, ani nie pisz rozprawki na dwie kartki a4. Aby stworzyć atrakcyjny profil, musisz się skupić i wypisać sobie słowa kluczowe jakie chcesz uwzględnić w opisie. Ważne, żebyś opisał swoje wymagania co do drugiej osoby.

Napisz czego szukasz i czego oczekujesz. Kolejna ważną rzeczą przy tworzeniu opisu na tindera jest opisanie prawdziwego siebie, nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Kolejną dobrą radą jest opisanie swoich pasji i zainteresowani. Nie zapomnij napisać w opisie na jakich relacjach ci zależy.

Tinder oferuje ciekawe randki

Z dnia na dzień Tindera do randkowania używa coraz więcej osób. Kontakt z ludźmi, którymi jesteś naprawdę zainteresowany, jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Tak czy inaczej, ta aplikacja sprawiła, że znalezienie kogoś, kto ma podobne cele życiowe i zainteresowania, jest łatwiejsze i prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Z pewnością zastanawiasz się jakie są randki na tinderze. To zależy od osób z jakimi się spotkasz i na jakie trafisz. Ale zazwyczaj można poznać na prawdę wartościowe osoby.

Para na randce, poznali się poprzez Tindera

Instrukcja jak korzystać z Tindera

A więc na samym początku musisz pobrać aplikacje na swój telefon. Tinder jest dostępny na androida i iOS. Następnie uzupełniasz swój profil niezbędnymi danymi. Dodajesz zdjęcie i opis i gotowe.

Teraz przewijasz sobie osoby, które ci się pojawiają i albo zaznaczasz, że ci się podobają albo nie. Jeśli dwie osoby sobie się podobają to stworzyliście parę i możecie do siebie napisać.

Tinder po Polsku – Moje doświadczenia

Ja osobiście z tindera W Polsce korzystam ponad rok czasu. Umówiłem się w tym czasie na 21 randek. W tym miałem głębszą relacje z czteroma osobami, a z jedną byłem w związku. Na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że tinder to skuteczna aplikacja do randkowania. Moje podejście do tej aplikacji randkowej było takie, że na nic się nie nastawiałem.

Dosłownie miałem zero oczekiwań i pisałem z kobietami i spotykałem się na randki dla zabawy. Żadnej presji sobie nie narzucałem. To pokazuje, że Tinder to jeden z lepszych portali randkowych w Polsce.

Osoba spacerująca ulicą i korzystająca z Tindera

Czy Tinder to aplikacja do seks randek

Oficjalnie tinder nie jest aplikacją do seks randek. Ale bez problemu możemy tam kogoś poznać na seks. Jest to tylko narzędzie jak każde inne i od nas zależy do czego je wykorzystamy. Więc jeśli chcesz używam tindera do seks randek to nie stoi nic na przeszkodzie, żebyś to robił.

Jest to uniwersalna aplikacja. Nie musisz się martwić, że twoi znajomi się dowiedzą, że w taki sposób korzystasz z tej aplikacji, jedynie gdy napiszesz w opisie, że szukasz kogoś na seks to wtedy gdy twój znajomy trafi na twój profil to się może tak zdarzyć. Ale to na prawdę rzadkość.

Zobacz: Najlepsze portale randkowe

Czy trzeba mieć konto Premium (Tinder Plus, Tinder Gold, Tinder Platinum i super like)

Moim zdaniem konto premium jest nie potrzebne, ale na pewno daje nam więcej opcji i funkcji i ułatwi zalezie kogoś. Ale gdy mamy słabo wypełniony profil to może nam nie pomóc konto premium. Musimy mieć profil dopięty na ostatni guzik wtedy konto premium jest nam praktycznie nie potrzebne.

Cena Tinder plus to około 31 zł a Tinder gold kosztuje około 61zł. Ale nie ma co się sugerować ceną bo często są jakieś promocje itp. Poniżej przedstawimy ci cechy kont premium:

Tinder Plus

 • Nielimitowana liczba polubień (oczywiście darmowa wersja nakłada limit)
 • Cofnięcie ostatniego wyboru
 • Brak reklam
 • 5 superlike dziennie
 • Funkcja paszport (Możliwość komunikacji z użytkownikami w dowolnym miejscu na ziemi)

Tinder Gold

 • Możliwość sprawdzenia kto polubił twój profil, zanim trafisz na profil osoby, którą polubiła twój profil.
 • Analogicznie posiada wszystkie opcje co oferta Plus
 • Nowe top wybory (Dostajesz profile, które najbardziej odpowiadają twoim gustom na podstawie algorytmu)

Tinder platinum

 • Wiadomość przed połączeniem się w parę (Możesz wysłać wiadomość jeszcze przed połączeniem się w parę z drugą osobą)
 • Polubienia priorytetowe
 • Analogicznie posiada wszystkie opcje co oferta Plus i Gold
 • Polubienia wysłane w ostatnim tygodniu
Kobieta z tatuażem siedząca i trzymająca telefon w dłoni

10 typów najbardziej popularnych osób na tinderze

Na sam koniec chcieliśmy ci przedstawić najbardziej popularne osoby na tinderze.

Maniak zdrowego żywienia i sportu

Osoba ta jest strasznie uzależniona od tego co robi. Będzie ci próbowała narzucić swoje zdanie za wszelką cenę. Na samo przywitanie zapyta się co jesz i czy coś ćwiczysz. O ile ćwiczenie nie jest złe to bycie maniakiem w tym już tak.

Poszukiwacz seks randek

Jest to osoba, której zależy tylko i wyłącznie na jednym. Chce seksu, nie interesują jej związki i boi ich się jak ognia. Ceni sobie niezależność i wolność. Jeśli ci odpowiada taki układ to nie ma nic w tym złego

Bad boy

Czyli niegrzeczny chłopak. Potrafi on na prawdę namieszać kobietą w głowie. Nie musi być super przystojny, z całą pewnością nadrobi to charyzmą. Jest lekko arogancji ale zazwyczaj kręci to kobiety. Potrafi mocno dominować i prowadzić partnerkę. To on decyduje gdzie się spotkacie. Zazwyczaj on nie szuka związków więc musisz o tym pamiętać.

Osoba zakochana od pierwszego wejrzenia

Podczas randki będzie ci co chwilę dawać komplementy. Na trzeciej randce najchętniej by wzięła ślub z tobą i założyła rodzinę. Piszę co chwilę co może być męczące. Ja osobiście bym unikał takich osób, jeśli nie chcesz stworzyć poważnej relacji.

Emocjonalna pijawka

Osoba, która wyssie z ciebie całą energie, oczywiście w przenośni. Zazwyczaj jest atrakcyjna ale coś z nią jest nie tak skoro jest wolna. Łatwo taką osobę rozpoznać. Będzie ci się co chwile żalić i zwierzać. Po kilku dniach będziesz myślał, że jesteś jej psychologiem. Zazwyczaj nigdy się z tobą nie spotka. Radzimy unikać takich osób.

Prześladowca

Osoba, która nie da ci spokoju. Gdy dasz jej swoje inne formy kontaktu to masz przekichane. Będzie co chwilę pisała i nie da ci spokoju. Jest to bardzo męczące. Gdy podasz takiej osobie numer telefonu to radzimy go zmienić. Może być tak, że będzie do ciebie wydzwaniała po nocach.

Dużo starszy

Przeważnie oszukuje ze swoim wiekiem. Gdy dojdzie do spotkania możesz się bardzo zdziwić gdy nie gustujesz w osobach starszych. Zazwyczaj zdjęcia ma poprawione jakimś programem graficznym a na spotkaniu wychodzi co i jak.

Mistrz photoshopu

Dużo jest takich osób, które przerabiają swoje zdjęcia w programach graficznych. Nie jesteś w stanie rozpoznać jak faktycznie ta osoba wygląda. Wszystko wychodzi na spotkaniu. Czasami zdjęcie jest tak przerobione, że myślisz, że to zupełnie inna osoba i pomyliłeś osoby. Jest to na prawdę nie fer wobec ciebie. Ja na twoim miejscu bym od razu takiej osobie podziękował i powiedział co myślę o takich zabiegach.

Maniak zwierząt

Zazwyczaj ma kilka kotów lub piesków. O ile posiadanie zwierząt to nic złego, to bycie w tym maniakiem i myślenie tylko o tym to już przesada. Łatwo taką osobę rozpoznać, często ma kilkanaście zdjęć ze swoimi pupilami. Na randce będzie gadał tylko i wyłącznie o swoich zwierzątkach.

Artysta

Osoba, niebanalna i bardzo ciekawa. Zazwyczaj malarz, piosenkarz lub pisarz. Kocha to co robi i czuje się z tym świetnie. Jeśli będziesz doceniała jego pasje to bez wątpienia ci się odwdzięczy.

Kobieta siedząca w parku i trzymająca smartfona