Bardzo dużo mężczyzn zdradza swoje żony. Robią to tez osoby bardzo sławne i popularne. Dlaczego mężczyźni są tak skłonni do zdrad ? Oto dziewięć powodów, dla których mężczyźni zdradzają swoje żony. Śmiało mogę powiedzieć, że mężczyźni, którzy zdradzają ukochaną żonę lub dziewczynę, mogą być dość pomysłowi w swoich próbach usprawiedliwienia swoich działań.

Oszukujący faceci często przekonują kobiety, które kochają, że ich zachowanie nie jest prawdziwym oszustwem, ponieważ nie było w nim rzeczywistego seksu. Innym razem znajdują sposoby, aby obwinić innych – współmałżonka, pracę, a nawet drugą kobietę – za swoje decyzje. Jestem świadomy, że kobiety również zdradzają. Często umawiają się z innymi kobietami na aplikacjach mobilnych.

Mężczyźni mogą powiedzieć, że to, co zrobili, nie „liczy się” jako oszustwo lub że zdradzali z powodu braku seksu, aby wyjaśnić zdrady. Najważniejsze, aby mężczyźni zdali sobie sprawę, że istnieją inne alternatywy niż niewierność, takie jak bycie szczerym ze swoimi partnerkami.

Mężczyzna korzystający z telefonu

Traumatyczne dzieciństwo to również powód do zdrady

On może odreagowywać lub reagować na nierozwiązane traumatyczne przeżycia z dzieciństwa, takie jak zaniedbanie, przemoc emocjonalna, przemoc fizyczna, napaść seksualna i tak dalej. W takich sytuacjach jego blizny z przeszłości powodują trudności w przywiązaniu i intymności, przez co nie jest w stanie lub nie chce całkowicie związać się z jedną osobą. Może on również leczyć się z tych starych, niezagojonych ran za pomocą dreszczyku emocji i zdrady.

Zemsta

Może próbować uzyskać zemstę poprzez zdradzenie swojej partnerki. Jest wściekły na swoją towarzyszkę i chce ją skrzywdzić. Niewierność ma być widoczna i rozpoznawalna w takich okolicznościach. Ponieważ chce, aby jego współmałżonek wiedział o jego zdradach, facet nie kłamie i nie kryje się z tym, że oszukuje swoją partnerkę.

Mężczyzna spacerujący nad morzem

Jest niedojrzały i nie wie czego chce więc zdradza

Jeśli ma małe doświadczenie w zaangażowanych związkach, lub jeśli nie do końca rozumie, że jego działania na pewno będą miały konsekwencje, takie jak skrzywdzenie współmałżonka, może wierzyć, że posiadanie przygód seksualnych jest akceptowalne. Może uważać swoją monogamiczną przysięgę za koszule, którą może zakładać i zdejmować jak mu się podoba, w zależności od sytuacji.

Niska pewność siebie – powodem do zdrady

Może wierzyć, że jest za stary lub za młody, że nie jest wystarczająco atrakcyjny, że nie jest wystarczająco bogaty, że nie jest wystarczająco inteligentny itd. Oszałamiająca liczba męskich cudzołóstw jest związana z kryzysem wieku średniego, przynajmniej częściowo. On chce aprobaty od kobiet innych niż jego partnerka, aby wzmocnić jego zwiotczałe ego, wykorzystując tę seks atrakcyjną iskrę, aby czuć się potrzebnym, pożądanym i pożądanym.

Facet spacerujący w samotności

Zdradza, ponieważ jest samolubny

Jest prawdopodobne, że jego głównym zmartwieniem jest on sam dla siebie i tylko dla siebie. W rezultacie, może kłamać i ukrywać tajemnice bez poczucia winy lub żalu, tak długo, jak dostaje to, czego chce. Można sobie wyobrazić, że on nie chce być wierny w pierwszej kolejności. Zamiast przestrzegać swoje zobowiązanie do partnerki, postrzega je jako coś, czego trzeba uniknąć i nie ma wyrzutów sumienia gdy zdradza.

Jest zadufany w sobie i myśli, że jest ideałem

Może wierzyć, że jest wyjątkowy i zasługuje na coś wyjątkowego, czego nie mogą mieć inni mężczyźni. Ponieważ konwencjonalne ograniczenia nie odnoszą się do niego, jest on wolny, aby nagrodzić siebie, kiedy tylko chce, poza jego głównym związkiem.

Facet z torbą stojący obok domu

Nierealistyczne oczekiwania

On może wierzyć, że jego partner powinien zaspokoić każdy jego kaprys i potrzebę, seksualną i inną, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, niezależnie od tego, jak ona się czuje w danym momencie. Nie zdaje sobie sprawy, że druga osoba ma swoje własne życie, pełne emocji i pragnień, które nie zawsze dotyczą jego osoby. Kiedy jego oczekiwania nie są realizowane, szuka satysfakcji gdzie indziej.

Wpływ chwili

On może nigdy nie rozważał zdrady, dopóki szansa nie pojawiła się niespodziewanie. Wtedy, nie zastanawiając się nawet nad konsekwencjami zdrady dla jego związku, działał pod wpływem chwili i to zrobił.

Facet spacerujący po molo

Zakończenie związku

On może chcieć zakończyć swój obecny związek, ale dopiero wtedy, gdy znajdzie kogoś innego. Tak więc, będąc jeszcze w pierwszym związku, przygotowuje grunt pod następny. Zamiast po prostu poinformować swoją dziewczynę, że jest niezadowolony i chce zakończyć związek, oszukuje, W nadziej, że ona go zostawi, ponieważ boi się zrobić pierwszy krok.

Popularne wymówki na temat zdrady

  • Nie robię niczego, czego nie robi większość moich znajomych.
  • Nie zdradził bym, gdy by moja żona nie przytyła tak bardzo
  • Nie zdradził bym, gdyby moja praca nie była tak stresująca.
  • Ja tylko flirtuję, poprzez randki online co w tym złego? Nigdy nie spotkałem żadnej z tych kobiet osobiście.
  • Jest to biologiczna potrzeba faceta, aby uprawiać seks z tak wieloma kobietami, jak to tylko możliwe.
Mężczyzna spacerujący zimą

Najnowsze Artykuły