Niektóre pary całują się na drugiej randce, podczas gdy inne czekają do piątej randki, aby zobaczyć, czy są kompatybilne. Niezależnie od tego, czy są one fizycznie przyciągane, większość ludzi będzie całować się na pierwszej randce, aby zobaczyć, czy są kompatybilni. Na drugiej randce, ci, którzy, całują się, aby sprawdzić, czy jest chemia. Pocałunek może ujawnić, czy między dwojgiem ludzi istnieje fizyczna i emocjonalna chemia, czy też nie. Pierwszy pocałunek może nastąpić na zakończenie pierwszej, drugiej lub trzeciej randki. Pierwsza randka może zakończyć się pocałunkiem, który wyraża zainteresowanie, np. „Podobasz mi się, jesteś mi bliska i chciałabym dowiedzieć się więcej o tobie”.

Para całująca się po raz pierwszy

1. Co zrobić aby to ona cię pocałowała jako pierwsza

Oczywiście nie ma magicznego triku czy tekstu, który możesz powiedzieć, aby ona cię pocałowała. Możesz jednak dać jej przewagę, mówiąc jej, że chcesz ją pocałować, ale nie chcesz się spieszyć ani wywierać na nią presji. Jeśli ona chce cię pocałować, właśnie dałeś jej pozwolenie, aby to zrobić. Gratulacje, jeśli ona cię pocałuje. Jeśli nie, ona może nie być jeszcze gotowa, więc nie bądź zbyt zdenerwowany.

2. Co zrobić gdy przy próbie całowania druga osoba się odwraca

Wszystko idzie dobrze, dopóki ona nie odsunie się w ostatniej chwili, co zdarza się każdemu mężczyźnie w pewnym momencie. Po pierwsze i najważniejsze, nie bądź zaniepokojony. Owszem, jest to niewygodne, ale nie jest to wielki problem. Masz błędne rozumienie tego zagadnienia. To się zdarza cały czas i każdemu.

To, że ona nie odwzajemniła Twojego pocałunku nie oznacza, że nie jest Tobą zainteresowana. Może być po prostu nieprzygotowana. Nawiąż z nią kontakt. Może niedawno z kimś zerwała, albo chce powoli się z Tobą spotykać. Rozmawiaj z nią i bądź świadomy jej emocji. Nigdy nie wpadaj w furię – to po prostu sprawi, że nigdy nie będziesz w stanie uratować pocałunku. Zażartuj z tego. Zaakceptuj, że ona też będzie czuła się niekomfortowo i przyjmij tę okoliczność taką, jaka jest.

Zobacz: Najlepsze Portale Randkowe Dla Gejów

3. Jak pocałować drugą osobę po raz pierwszy

Bądź bezpośredni. Po prostu poproszenie jej o pocałunek na pierwszej randce jest jedną z najprostszych i najbardziej skutecznych metod, aby do tego doszło. Bezpośrednia szczerość jest bardzo ceniona przez kobiety. Jeśli ona powie nie, to nie oznacza, że nigdy nie będzie chciała Cię pocałować. Ona po prostu może potrzebować trochę więcej czasu.
Poczekaj, aż nadejdzie odpowiedni moment.

Możliwe, że będziesz musiał polegać również na mowie ciała. Znaczenie kontaktu wzrokowego jest nie do przecenienia. Jeśli jesteś w dobrej pozycji do pocałunku, a ona patrzy na Ciebie tymi swoimi oczami, to prawdopodobnie nadszedł czas, aby spróbować ostrożnie. Nadaj ton wieczorowi. Zabierz ją w jakieś ekscytujące miejsce, ubierz się dobrze i flirtuj z nią podczas randki. Nawiąż z nią dużo kontaktu wzrokowego i delikatnie ją dotykaj, gdy z nią rozmawiasz. Jeśli ona odpowie pozytywnie i będzie z Tobą flirtować, to może rozważać pocałowanie Ciebie również.

Całująca się para nad morzem

4. Spraw aby po pierwszym pocałunku wróciła do ciebie

Po prostu zapytaj ją ponad na zakończenie randki, czy chce się z tobą umówić. Ona najprawdopodobniej zrozumie, do czego zmierzasz, nawet jeśli nie jest to bezpośrednio powiedziane. Pomimo tego, że Twoje intencje powinny być jasne, nie zakładaj, że jej przyjście na randkę zaowocuje czymś więcej. Baw się dobrze. Ty już zrobiłeś swoje, a przebywanie w obcym miejscu z nową osobą może być dla niej onieśmielające.

5. Nie wywieraj za dużej presji

Jeśli pierwszy pocałunek pójdzie dobrze, możesz być pewien, że będzie o wiele więcej randek i pocałunków, które nadejdą. Więc nie próbuj dotrzeć do zbyt wielu obszarów, dopóki nie będziesz pewien. Przede wszystkim udoskonal pierwszy pocałunek i spraw, aby był on niezapomnianym przeżyciem.

6. Jak długo powinien trwać pierwszy pocałunek ?

Długość pierwszych pocałunków nie jest mierzona w sekundach. Namiętne chwile są miernikiem, według którego się je ocenia. Piękny pocałunek to sekwencja dobrze wymierzonych pierwszych pocałunków, a nie tylko jeden. Całuj swoją randkę przez kilka sekund, a następnie delikatnie odsuń głowę do tyłu, trzymając ją w odległości kilku centymetrów od jego lub jej twarzy.

Para całująca się po raz pierwszy nad morzem

7. Zadbaj o świeży oddech

Każda okazja do pierwszego pocałunku jest zrujnowana przez nieświeży oddech. Upewnij się, że masz w ustach miętówkę, zanim pocałujesz swoją partnerkę. Wypij łyk wody na kilka sekund przed próbą pocałowania swojej partnerki, aby Twój pierwszy pocałunek wydawał się o wiele bardziej gorący. Nawilża ona twoje usta i sprawia, że są one bardziej podatne na pocałunki.

8. Zaplanuj randkę

Kiedy spędzasz długi czas z partnerką , czy to na randce, czy w domu oglądając film, jest to najlepszy moment, aby ją pocałować, ponieważ pozwala to wam obojgu zbliżyć się do siebie nawzajem. Najważniejsze, musisz znaleźć sposób, aby spędzić trochę czasu sam na sam. Zaplanuj z wyprzedzeniem, abyś mógł zarówno mieć trochę czasu sam na sam z partnerką.

9. Nie rozpraszaj się

Pierwsze pocałunki są rujnowane przez rozpraszacze. Nie uwierzysz ile pierwszych pocałunków przegapiłem z powodu dzwoniącego w nieodpowiednim momencie telefonu.

Całująca się para przy zachodzie słońca

10. Zwróć uwagę na miejsce pierwszego pocałunku

W pierwszym pocałunku, miejsce jest kluczowe. Pierwszy pocałunek może prowadzić do czegoś więcej w ciągu kilku minut, jeśli dobrze rozegrasz swoją randkę. Przypominam sobie pierwszy raz, kiedy próbowałem pocałunku przed domem pewnej dziewczyny. Całowała mnie namiętnie po całym ciele.

11. Nie kończ pierwszego pocałunku na ustach

Pocałunek może zacząć się na ustach, ale zakończyć w każdym innym miejscu. Nie pozwól, aby randka stanęła w miejscu, ograniczając swoje pocałunki do ust po kilku minutach energicznego całowania. W przerwach między pocałunkami w usta, co jakiś czas całuj policzek, podbródek lub szyję swojej partnerki. Zapewni ci to dostęp do dodatkowych obszarów i zwiększy podniecenie podczas spotkania.

12. Bądź delikatny

Jeśli całujesz swoją randkę po raz pierwszy, nie używaj języka od razu, ale nie trzymaj go również w ukryciu. Wsuń język tylko odrobinę, aż dotknie on warg Twojej partnerki. Jeśli odwzajemni to uczucie, jesteś na właściwej drodze. Po pierwszych trzydziestu sekundach możesz być odważny i zbadać trochę więcej językiem, ale tylko bardzo delikatnie! Nie daj się ponieść, gdy zaczniesz całować swoją partnerkę po raz pierwszy. Poczuj, jak usta twojej daty lekko szczotkują się z twoimi przez kilka sekund, próbując dowiedzieć się, kto bierze górną lub dolną wargę.

Zobacz: 15 Sposobów Jak Być Bardziej Romantycznym

13. Postaw na dotyk

Dotykaj swojej partnerki na ramionach lub baw się jej palcami przez cały czas. Pozwól, aby Twoja partnerka czuła się swobodnie z Twoim dotykiem, a nawet się nim cieszyła.

Kobieta i Mężczyzna całują się po raz pierwszy

Najnowsze Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *