Jak poderwać chłopaka ? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Uważamy, że tylko chłopacy są w stanie kogoś poderwać. Drogie panie, mamy dwudziesty pierwszy wiek! Dziewczyny też podrywają chłopaków. Spodziewamy się, że mężczyźni zagadają do nas, kiedy wychodzimy, czy do pubu lub klubu. Co jeśli on nie podejdzie do Ciebie? To nie musi oznaczać, że nie jest zainteresowany w tobą, możliwe, że po prostu nie widział cię lub jest zbyt wstydliwy, aby podejść do ciebie. Dlatego właśnie powinnaś zrozumieć, jak poderwać chłopaka. Poniżej przedstawimy ci 10 sprawdzonych porad jak poderwać mężczyznę.

Facet na spacerze

1. Nie wychodź z dużą grupą kobiet

Nie ma nic gorszego niż bycie otoczonym przez grupę kobiet, które wszystkie patrzą i śmieją się z ciebie, gdy rozmawiasz z chłopakiem, abyś czuła się onieśmielona. Upewnij się, że Twoje koleżanki nie gapią się na Ciebie z drugiego końca klubu, jeśli masz zamiar podrywać chłopaka.

2. Zatańcz z nim

To może wydawać się nieco banalne, ale działa dobrze. Jeśli zauważysz słodkiego chłopaka obok ciebie przy barze lub na parkiecie, po prostu odwróć się do niego i zapytaj, czy chce tańczyć. Jeśli odmówi, idź na parkiet i tańcz. Nie możesz pokazać, że jakoś na ciebie to wpłynęło.

Zobacz: Randki W Toruniu Wszystko Co Musisz Wiedzieć

Kobieta podrywająca Faceta

3. Bądź otwarta i towarzyska

Bycie towarzyskim jest jedynym sposobem na poznanie ludzi, zwłaszcza mężczyzn. Nie musisz być mistrzynią towarzystwa, aby rozpocząć dyskusję z człowiekiem, którego lubisz. Jednak rozmowa z osobami wokół ciebie pomoże uspokoić twój własny niepokój, co pozwoli ci rozpocząć rozmowę z osobą, którą ci się podoba.

4. Wykorzystaj otoczenie, żeby zagadać

Jeśli się boisz i nie wiesz, co powiedzieć, zacznij od tego, co masz. Może jesteś w klubie ze świetną muzyką, albo jesteś z nim na siłowni. Chodzi o to, że masz tam przed sobą niewyczerpany zapas tematów do rozmowy. Możesz zapytać go o jakieś porady jak ćwiczyć albo czy zna jakieś inne lepsze kluby.

Mężczyzna żonglujący na polu

5. Nie przekładaj tego

Prawdopodobnie czekasz na odpowiednią okazję, aby zagadać do niego, aby przyciągnąć jego uwagę. Szczerze mówiąc, na co czekasz? Marnujesz tutaj swój czas. Porozmawiaj z nim, jeśli chcesz wymienić numery i umówić się na randkę. Więc nie wahaj się podejść do niego i zrobić ten pierwszy krok. Pewnie, że będziesz się denerwować, ale zastanów się, jak on będzie się czuł. Będzie opowiadał kolegą że niedawno zagadała do niego pewna dziewczyna, a to wymaga odwagi.

6. Nie ma idealnych miejsc do zagadania

Do chłopaków możesz zagadać w pubach, sklepach spożywczych, przystankach autobusowych, itp. Chodzi o to, że chłopaków można znaleźć prawie wszędzie. Tak więc, jeśli szukasz osoby, nie ograniczaj się do jednego miejsca. Ok, może gabinet lekarski czy szpital nie jest najlepszą lokalizacją, ale kto wie.

Chłopak pracujący w biurze

7. Po prostu podejdź i się przywitaj

Wiem, co myślisz. Tak, oczywiście. Po prostu uśmiechnij się i przywitaj się, aby rozpocząć dyskusję. Jeśli jest sprytny, wyłapie fakt, że jesteś nim zainteresowany i odpowie. Na pewno pomoże ci ciągnąć dalej rozmowę i będzie ci zadawał pytania, jeśli mu się podobasz. Często proste rzeczy są najlepsze i najskuteczniejsze.

8. Bądź pewna siebie

Jeśli czujesz się zakłopotana, on to zauważy. Musisz czuć się dobrze, kiedy podchodzisz do niego. On nie będzie reagować dobrze, jeśli jesteś niespokojna czy nieśmiała. Kiedy człowiek zagaduje do ciebie, to czym bardziej pewny siebie jest, tym więcej uwagi otrzymuje, prawda? To jest ta sama sytuacja tutaj.

Dziewczyna podrywająca Chłopaka

9. Bądź sobą

Może ci się wydawać, że to nie ma znaczenia, a jednak jest to najbardziej kluczowe. Wyjdziesz na dziwną dziewczynę, jeśli spróbujesz jakoś dziwnie się zachowywać. Po prostu bądź sobą. To będzie najlepszym rozwiązaniem.

Zobacz: Pierwszy Pocałunek 13 Sprawdzonych Porad

10. Nie ograniczaj się do jednego miejsca

Ten jeden pub lub klub może być twoim ulubionym, ale najprawdopodobniej znasz wszystkich, którzy tam chodzą. Więc nadszedł czas, abyś zobaczyła i poznała nowe miejsca. Dodatkowo, kto wie, gdzie jest chłopak twoich marzeń w piątkową noc?

Mężczyzna podziwiający naturę

Najnowsze Artykuły