Cechy idealnej dziewczyny są bardzo subiektywne. Dla jednego mężczyzny jedne cechy będą idealne a dla drugiego okropne. Wszystko zależy od rodzaju osobowości i dopasowania w związku. Jednak większość facetów stawia wygląd na pierwszym miejscu to warto też zwrócić uwagę na charakter i cechy osobiste są one również bardzo ważne.

Oprócz atrakcyjności fizycznej, większość mężczyzn chce dziewczyny, która ich rozśmieszy oraz ma duży dystans do siebie. Warto również, żeby taka dziewczyna była dla nas wsparciem a nie utrudniała nam życie. Bez wsparcia związek nie ma tak na prawdę sensu.

Idealna dziewczyna spacerująca po ogrodzie

1. Jest Uprzejma

Nie umawiaj się z pyskatą młodą dziewczyną. W każdym związku, uprzejmość i współczucie są niezbędne. Skup się na dziewczynach, które są wspaniałymi przyjaciółmi i traktują innych z czułością. Nawet najbardziej kochające partnerstwa mają wzloty i upadki.

2. Potrafi zaakceptować twoje wady

Akceptacja wad jest jednym z atrybutów przyzwoitej dziewczyny. Nikt nie jest bez wad. Wszyscy mamy niedociągnięcia, ważne jest, aby znaleźć dobrą dziewczynę, która zaakceptuje cię takim jakim jesteś. Co więcej, powinieneś trzymać się z dala od pań, które chcą cię zmienić. Podczas gdy wszyscy powinniśmy dążyć do bycia najwspanialszymi wersjami siebie, bycie w związku z kimś, kto próbuje zmienić podstawowe aspekty swojej natury, nie jest dobrą rzeczą. I nie polecam tego.

Zobacz: Randki W Częstochowie Wszystko Co Musisz Wiedzieć

Idealna Kobieta spacerująca po łące

3. Dziewczyna powinna być pewna siebie

Pewność siebie jest jednym z najpiękniejszych atrybutów osobowości, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Kiedy ktoś jest pewny siebie, ma silne poczucie własnej wartości, co ułatwia im bycie emocjonalnie otwartym. Pewna siebie kobieta nie będzie próbowała zmusić cię do biegania za nią, czy próbowała wykorzystać cię finansowo. Ponadto, pewna siebie dziewczyna dokładnie rozumie, czego chce i dąży do tego. Nie będzie nadmiernie zazdrosna o Ciebie ani nie będzie chciała kontrolować wszystkiego, co robisz.

4. Ma piękny uśmiech

Kto nie docenia pięknego uśmiechu? . Kobiety, które dbają o swoje zęby są dumni z nich i często się uśmiechają. Duży, jasny uśmiech jest ogromnie atrakcyjny dla mężczyzn, a badania wielokrotnie udowodniły, że kobiety – i mężczyźni – którzy uśmiechają się więcej są postrzegane jako szczęśliwsi i bardziej dostępni niż ci, którzy się nie uśmiechają.

Idealny uśmiech u Dziewczyny

5. Jest komunikatywna

Udany, długotrwały związek wymaga otwartej komunikacji. Dobra kobieta to taka, która potrafi się dobrze komunikować. Zamiast podejmowania wrogich uwag, ona potrafi poinformować cię, kiedy ma problem i kiedy jej coś nie pasuje.

6. Potrafi pójść na kompromis

Faktem jest, że idealna kobieta jest przygotowana do kompromisu. W dobrym związku nie chodzi o rywalizację i testowanie. Jeśli możesz pracować nad swoimi różnicami i znaleźć wspólną płaszczyznę, argumenty mogą faktycznie wzmocnić związek. Poszukaj kobiety, która jest skłonna do kompromisów. W zamian, bądź pewien, że jesteś w stanie się dogadać z nią.

Idealna Dziewczyna idąca uliczką dużego miasta

7. Jest wesoła i ma poczucie humoru

Każdy związek wymaga zdrowej dawki humoru i śmiechu. Znalezienie kogoś, z kim możesz się śmiać, wzmocni Twoją więź i pozwoli Ci być bardziej wrażliwym oraz szczęśliwym.

8. Posiada swoje pasje i zainteresowania

Kobieta z pasją to ktoś, kto jest przygotowany do łapania szans w celu osiągnięcia swoich celów i rozwoju osobistego. Entuzjazm i samowystarczalność idą razem w parze. Będziesz zmotywowany, jeśli umawiasz się z kobietą z pasją. Kobieta z pasją zachęci Cię do realizowania swoich celów, a wy możecie współpracować nad zajęciami, które oboje lubicie. Umawianie się z kimś, kto jest entuzjastycznie nastawiony do wszystkiego, chroni twój związek przed byciem nudnym lub przed utknięciem w rutynie robienia tego samego przez cały czas jest nudne i monotonne.

Idealna Kobieta czytająca książkę na łonie natury

9. Jest inteligentna

Przekonasz się, że umawianie się z mądrą kobietą pozwoli ci na bardziej dogłębne i intrygujące rozmowy. Ponadto, mądra kobieta będzie wiedziała, czego chce i będzie mniej zainteresowana graniem z tobą w głupie i bezsensowne gierki czy testy.

10. Szczerość to podstawowa cecha

Ponieważ nie można mieć miłość bez zaufania, to jest normalne, że chcesz kogoś, kto jest godny zaufania. Dobra kobieta to taka, której na prawdę można zaufać i nigdy cię nie zawiodła czy nigdy nie nadużyła twojego zaufania.

Zobacz: Badoo – Zobacz Jak Działa I Jak Z Niego Korzystać

11. Potrafi cię wesprzeć w trudnych chwilach

Idealny związek to taki, w którym ty i twoja dziewczyna faktycznie czujecie się jak partnerzy. Wiąże się to z wzajemną pomocą. Powinieneś znaleźć wspaniałą kobietę, która wspiera cię w trudnych momentach, niezależnie od tego co się złego wydarzyło w twoim życiu.

Idealna Kobieta spacerująca po torowisku z gitarą

Najnowsze Artykuły