Badoo jest popularnym serwisem randkowym online z ponad 340 milionami członków. Serwis firmy jest obecnie dostępny w 190 krajach i 47 językach. Badoo jest obecnie jednym z najpopularniejszych serwisów randkowych, ponieważ jest całkowicie darmowy, a użytkownicy mogą płacić za dodatkowe funkcje, ale nie muszą.

Rozpoczęcie w sferze randek online może być trudne dla początkujących. Ale gdy się wprawisz na pewno będziesz miał o wiele łatwiej. Poniżej przedstawimy ci więcej informacji na temat tego portalu randkowego. Więc usiądź wygodnie i czytaj.

Świecący napis LOVE

5 Porad jak stworzyć przyciągający profil na Badoo

Czy chcesz przyciągnąć uwagę potencjalnych partnerów lub nowych znajomych na Badoo? Skorzystaj z tych pomocnych wskazówek, aby zacząć robić wrażenie na swoich przyszłych partnerkach/partnerach.

Zadbaj o unikalny i ciekawy opis

Możesz zacząć od przeglądania innych profili i zobaczenia, które opisy ci się podobają i na nich się wzorować. Polecam stworzyć taki opis, który będzie ciekawy i przyciągający. Nie może on być napisany w dwóch zdaniach. Pobudź swoją kreatywność i działaj. Twój opis powinien przypominać pierwszy rozdział doskonałej powieści powinien być porywający! W związku z tym, unikaj podejścia do niego jak do pisania CV.

Nie chcesz, żeby chcieli Cię zatrudnić; chcesz, żeby chcieli z Tobą spędzić czas. Opisz swoje osiągnięcia, cele i cechy. Napisz go w celu nawiązania kontaktu z innymi użytkownikami Badoo. Oznacza to, że jego celem jest wywołanie uczuć. Aby to zrobić, proponujemy rozbić go na dwu- lub trzywierszowe akapity. I żebyś nie robił więcej niż trzy rzeczy naraz.

Zobacz: Odkryj Najlepsze Portale Randkowe Dla Lesbijek

Nie rób selfie przed lustrem

To klasyka, ale są one wszędzie! Ponadto, jeśli lustro nie jest czyste i odpowiednio wypolerowane, zdjęcie może nie wyjść ostre, lub co gorsza, może wyjść z plamami kurzu lub wilgoci na szkle. Nikt nie chce umawiać się z kimś, kto nie potrafi utrzymać w czystości czegoś tak podstawowego jak lustro. Nasza rada brzmi: unikaj tego. Jeśli koniecznie chcesz selfie to wykorzystaj przednią kamerę swojego telefonu! Rezultaty będą lepsze.

Aby przyciągnąć więcej uwagi, Twoje zdjęcia powinny zawierać różne sytuacje.

Spójrzmy prawdzie w oczy, nikt nie chce widzieć Cię ubranego w to samo ubranie i w tym samym miejscu dziesięć razy. Pierwsze wrażenie jest proste. Dlatego też unikaj robienia serii zdjęć, na których pojawiasz się w tej samej sytuacji lub w tym samym stroju. Wybieraj nowe miejsca na przyjemne i ważne momenty w Twoim życiu.

Plaża, dyskoteka, restauracja, na przykład. Unikaj samego uśmiechu, ponieważ może on sprawiać wrażenie fałszywego. Pozwól, aby zdjęcie było autentyczne i daj do zrozumienia, że Cię bawi. Przede wszystkim unikaj zdjęć grupowych, na których nie widać Ciebie.

Nie publikuj zdjęć z pracy

Nikt nie lubi oglądać nudnego pracownika biurowego, więc nie publikuj swoich zdjęć w pracy i, jako dodatkowa rada, nie pokazuj niczego, co może ujawnić Twoją lokalizację. Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się prześladowca. Jednak w tej sieci społecznościowej zawsze możesz kontrolować, kto widzi Twoje zdjęcia.

Profilowe zdjęcie jest bardzo ważne

Zdjęcia, które publikujesz w mediach społecznościowych, ujawniają wiele o Tobie, a na stronie takiej jak Badoo, gdzie każdy szuka idealnej randki, ustanowienie dobrego pierwszego wrażenia jest kluczowe. Dlatego właśnie przedstawiliśmy poniższe sugestie; jeśli będziesz się do nich stosować, zauważysz różnicę:

Pierwsze zdjęcie, które zrobisz, jest kluczowe. Wybierz najlepszą opcję! Więc upewnij się, że jest atrakcyjne, najlepiej tylko z tobą w nim, i dobrze by było jak byś na zdjęciu robił coś intrygującego, jak ćwiczenia lub angażowanie się w jakiekolwiek inne działania, które przyciągają uwagę.

Przytulająca się para, która poznała się za pomocą Badoo

Instrukcja jak działa Badoo

Kiedy po raz pierwszy odwiedzisz Badoo, powinieneś utworzyć konto. Wybierz najpierw swoją płeć, a następnie wyjaśnij, dlaczego chcesz korzystać z Badoo. Masz możliwość użycia go do „Czatowania”, „Nawiązywania nowych znajomości” lub „Randek”. Następnie zostaniesz poproszony o podanie kilku danych osobowych. Wypełnij swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, aktualne miejsce zamieszkania i adres e-mail. Na koniec kliknij przycisk „Utwórz konto”.

Możesz dodać kilka zdjęć i dodatkowych informacji do swojego profilu, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie większej ilości dopasowań. Możesz przesłać zdjęcia z komputera lub zaimportować je ze swoich kont w serwisach społecznościowych. Na koniec, podaj kilka informacji o sobie i swoim hobby. Jesteś gotowy, aby zacząć otrzymywać dopasowania i wchodzić w interakcje z osobami, które Ci się podobają!

Możesz zobaczyć profile innych osób i określić, czy jesteś nimi zainteresowany, czy nie. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz kliknąć symbol serca nad ich zdjęciem. Jeśli nie, użyj klawisza „X”. Zostaniecie dopasowani i będziecie mogli wymieniać wiadomości między sobą, jeśli oboje „polubicie” swoje profile (tzn. oboje klikniecie serduszko na profilu drugiej osoby).

Mężczyzna i Kobieta spacerująca, poznali się za pomocą Badoo

Czy Badoo jest darmowe ?

Badoo to darmowy serwis randkowy, który umożliwia użytkownikom poznawanie nowych osób w ich regionie, ocenianie profili innych osób w zakładce „Spotkania” i wymianę wiadomości. Serwis oferuje jednak opcje premium, takie jak udostępnianie profilu większej liczbie osób i sprawdzanie, czy napisane przez Ciebie wiadomości zostały przeczytane.

Całująca się para, przy zachodzie słońca. Poznali się na Badoo

Jak wygląda funkcjonalność ?

Badoo jest przyjazną dla użytkownika platformą, która jest łatwa w nawigacji. Możesz zalogować się na swoje konto za pomocą jednego kliknięcia. Uczestnicy mogą korzystać z myszki, aby uzyskać dostęp do większości funkcji paska bocznego. Badoo charakteryzuje się czystym designem i przyjemną dla oka paletą kolorów. Prostota platformy sprawia, że użytkownicy łatwiej się po niej poruszają. Ponadto, nie ma tu irytujących reklam, które drażnią użytkowników i zmniejszają pozytywne doświadczenia użytkownika.

Para trzymająca się za ręce

Aplikacja mobilna

Aplikacja jest łatwiejsza w użyciu niż wersja desktopowa i ma więcej funkcji. Na swoim smartfonie możesz znaleźć znajomych, przyjaciół, czat i jednonocne spotkanie w dowolnym momencie. Badoo poświęciło więcej czasu, energii i zasobów na rozwój oprogramowania niż wersji online. Oprogramowanie oferuje czysty i atrakcyjny wygląd, a także przyjazne dla użytkownika i proste funkcje.

Zobacz: Pierwsza Randka – Zobacz Jak Dobrze Wypaść I Jak Się Zachować

Spacerująca para na tle księżyca - Poznali się na Badoo

Bezpieczeństwo

Badoo jest bezpieczne w użyciu, a użytkownicy mogą weryfikować swoje konta na różne sposoby. Podczas przeglądania czyjegoś profilu, możesz sprawdzić, czy dana osoba została zweryfikowana, czy nie, a także w jaki sposób została zweryfikowana. Możesz dostosować swoje ustawienia tak, aby tylko osoby ze zweryfikowanymi kontami mogły wysyłać Ci wiadomości w celu zwiększenia ochrony. Jednak każdy, kto czyta Twój profil, ma domyślnie możliwość wysłania Ci wiadomości. Rozmawiając z kimś poznanym w sieci, zachowaj ostrożność. Nigdy nie podawaj nieznajomym żadnych swoich danych osobowych ani informacji o statusie finansowym. Jeśli nie jesteś pewien, czy możesz zaufać komuś poznanemu na Badoo, nie zgadzaj się na spotkanie z tą osobą.

Wyryte serduszko na drzewie

Najnowsze Artykuły