Facebook jest używany do poznawania i łączenia ludzi od 2004 roku. Wiele osób przewidywało, że Facebook stworzy serwis randkowy wkrótce po jego uruchomieniu, ale dopiero w 2018 roku te przewidywania się sprawdziły. Facebook Randki daje Ci dostęp do wszystkich opcji dopasowania. Sugerowane dopasowania wyświetlane są na środku ekranu w postaci ogromnej karty dopasowania. Aby odpowiedzieć „tak” lub „nie”, naciśnij serduszko lub X albo dotknij karty dopasowania, aby zobaczyć cały profil. Aby zostawić komentarz lub wysłać polubienie, kliknij na zdjęcie lub odpowiedź na pytanie. Możesz wybrać, aby wyświetlić polecane randki z Facebooka. Jest to jeden z najbardziej charakterystycznych aspektów tego portalu.

Szczęśliwa para, która poznała się na Facebook randki

Jak utworzyć konto na Facebook Randki

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pobierz i dołącz do Facebooka. Zaloguj się na swoje konto. Jeśli nie założysz profilu Randki Facebook dla swojego konta na Facebooku, nie będzie on istniał. Aby utworzyć profil, przejdź do menu aplikacji Facebook i wybierz opcję Randki, a następnie kliknij „Start.” Możesz zdecydować się na ręczne wypełnienie swojego profilu lub skorzystać z polecanego profilu, który jest automatycznie konstruowany przy użyciu informacji z Twojego głównego konta na Facebooku po wprowadzeniu kilku podstawowych faktów i wybraniu zdjęcia profilowego. Przed przystąpieniem do pracy można wprowadzić tyle ile chcesz zmian.

Po tym, jak Twój profil jest online, możesz dodać więcej informacji osobistych, zdjęć i odpowiedzi na pytania dotyczące Twoich zainteresowań i preferencji. Dostępna jest integracja z Instagramem, co pozwala na udostępnianie postów z Instagrama bezpośrednio z profilu Randki Facebook. Połączenie Twojego konta na Instagramie z kontem na Facebooku może ułatwić dzielenie się szczegółami dotyczącymi Twojego życia z innymi.

Para spacerująca po parku, poznali się za pomocą fb randki

Czy muszę mieć konto na Facebooku, aby móc korzystać z serwisu Facebook Randki?

Tak. Facebook Randki to funkcja wewnątrz głównej aplikacji Facebooka, a nie osobna aplikacja. To jest proste, aby rozpocząć – nie ma potrzeby, aby pobrać oddzielną aplikację randkową; wystarczy połączyć się z konta na Facebooku i przejdź do strony. Importuj informacje ze swojej głównej strony na Facebooku, aby automatycznie uzupełnić swój profil randkowy.


Chociaż Randka może być dostępna poprzez Twoje konto na Facebooku, oba konta są od siebie oddzielone – Twoja aktywność na Facebook Randki nigdy nie będzie widoczna na Twojej stronie na Facebooku, a Ty nie będziesz dopasowywany do znajomych.

Zobacz: Randki W Brodnicy Wszystko Co Musisz Wiedzieć

Para trzymająca się za ręce

Czy można blokować użytkowników w Randkach na Facebooku?

Tak! Możesz nie tylko blokować osoby poznane za pośrednictwem aplikacji, ale możesz również blokować osoby, o których wiesz, że nie chcesz się z nimi spotykać w Randce na Facebooku. Ustawienia Facebooka mogą być używane do tego celu.

Dziewczyna i Chłopak trzymający się za ręce

Kogo spotkamy na FB Randki

Biorąc pod uwagę dużą liczbę osób na Facebooku, wydawać by się mogło, że znalezienie dobrej osoby powinno być proste. Przejrzeliśmy nawet oceny użytkowników i odkryliśmy, że jednym z najczęstszych zarzutów jest brak wyników dopasowania, nie mówiąc już o doskonałych wyników dopasowania. Tak więc, jeśli jesteś po prostu zainteresowany randkami z ludźmi, których spotkałeś wcześniej, to FB Randki będą idealne. W przeciwnym razie, prawdopodobnie znajdziesz lepsze propozycje.

Para, która poznała się za pomocą fb randki trzyma się za ręce

Ciekawe funkcje Facebook Randki

Jakie usługi randkowe oferuje ta nowoczesna strona? Idealnie dopasowany proces kojarzenia par to przede wszystkim śmietanka tego wszystkiego. Wykorzystuje on jedyny w swoim rodzaju algorytm, który łączy Cię z osobami na podstawie wcześniej dostępnych informacji o Tobie, takich jak Twoje zainteresowania, hobby i wspólni znajomi.

Jeśli chodzi o dopasowanie, możesz również użyć filtrów, aby ograniczyć swoje wyszukiwanie do osób, które spełniły Twoje kryteria dotyczące lokalizacji, religii, wieku i innych czynników. Możesz również podzielić się swoim entuzjazmem z innymi ludźmi. Istnieje jednak ograniczenie liczby osób, którym możesz przekazać zainteresowanie. Eliminuje to spamowanie i po prostu zatwierdzanie każdego, kogo widzisz.

Możesz przejrzeć wydarzenia. Aby dopasować się do innych, którzy uczestniczyli w tym samym wydarzeniu lub dołączyli do tej samej grupy, musisz ręcznie odblokować wydarzenie lub grupę, którą jesteś zainteresowany. Użytkownicy nie będą dopasowani do Ciebie, chyba że zdecydowali się na znalezienie ich w celu zachowania zgodności z polityką prywatności.

Opcja „wstrzymanie”

To funkcja, która pozwala zatrzymać proces dopasowania w sekcji randkowej aplikacji. Oznacza to, że żadne dalsze dopasowania nie będą Ci oferowane, a Ty nie będziesz już sugerowany innym. Zamiast tego, możesz skupić się na rozmowach z istniejącymi partnerami, co jest dobrą strategią, aby uniknąć przytłoczenia opcjami.

Blokowanie

Jeśli chodzi o blokowanie, Facebook oferuje kilka niezwykle fascynujących wyborów ustawień. Możesz nie tylko zrobić konkretną listę użytkowników Facebooka, Opcje te mają na celu zapewnienie konsumentom poczucie izolacji od mediów społecznościowych i funkcji randki. To również pozwala szukać singli poza swoim otoczeniu.

Tajemnicza miłość

Ta funkcja pozwala Ci wysłać zainteresowanie do dziewięciu znajomych z Facebooka, ale zauroczenie musi być najpierw odwzajemnione. Oznacza to, że jeśli kogoś wybierzesz i ta osoba również cię lubi, Facebook sparuje cię i ujawni twoje imiona. Niestety, nic się nie dzieje, jeśli emocje są jednostronne.

Sugerowane dopasowanie

Ta opcja może być znaleziona w ustawieniach Facebook Randki. Drugie spojrzenie pokazuje osoby w odwrotnej kolejności chronologicznej, tak abyś mógł, przyjrzeć się jeszcze raz. To narzędzie umożliwia przeglądanie Sugerowane dopasowania, aby zobaczyć, czy są jakieś odpowiednie dopasowania, które mogą być przeoczone.

Zobacz: 8 Sposobów Jak Radzić Sobie Z Samotnością

Sparowanie z Instagramem

Zdjęcia z Instagrama mogą być teraz wyświetlane na profilach randkowych, zgodnie z celem Facebook Randki. Program wykorzystuje Instagram jako medium do wyświetlania osobowości ludzi na ich własnych profilach, w celu stworzenia dynamicznego i prawdziwego doświadczenia randkowego. Możesz go następnie spersonalizować i wyróżnić swoje ulubione zdjęcia.

Spacerująca para po moście

Najnowsze Artykuły