Jak zerwać z chłopakiem ? z pewnością zadajesz sobie to pytanie skoro trafiłaś na ten artykuł. Istnieje kilka istotnych powodów, dla których warto zakończyć związek. Możesz odkryć, że ta druga osoba nie jest tym, za kogo ją uważałaś. Być może teraz, kiedy poznałaś ją lepiej, zdałaś sobie sprawę, że nie ma między wami wystarczającej chemii i miłości , aby utrzymać związek na dłuższą metę.

Dłuższe związki mogą sprawić, że poczujesz, że ty lub twój partner zmieniliście się z czasem, a wasze partnerstwo nie jest takie same, co wcześniej. Wczesne oznaki konfliktu lub niezgodności mogą nas odstraszać i możemy się obawiać, że jest to zapowiedź rzeczy, które mają nadejść. Pokusa może być, aby zostawić chłopaka.

Chociaż jest to naturalne, może to również sugerować, że sprawy nie są realizowane skutecznie. Podczas gdy ważne jest, aby szukać związków, które mogą się rozwijać i nie będą powodować niepotrzebnego konfliktu lub smutku, ważne jest również, aby dać szansę nowym związkom.

Kobieta zrywająca z Chłopakiem

1. Wybierz dobrą lokalizacje

Zrób to w jakimś prywatnym miejscu, takim jak jego dom. Przynajmniej wybierz miejsce, które nie jest szczególnie zatłoczone, więc jeśli twój chłopak się zdenerwuje, nie będzie tego widzieć dużo osób. Jeśli pogoda na to pozwala, spacer po parku jest zazwyczaj dobrym pomysłem. Proszę cię nie wybieraj miejsc, które wydają się być romantyczne i nie robić tego podczas kolacji w zatłoczonej restauracji.

Jeśli obawiasz się, że on się wścieknie i będzie wrogo nastawiony do Ciebie, nie rób tego na osobności. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, zrób to w miejscu publicznym, gdzie ludzie mogą cię zobaczyć. Powiedz też bliskiemu przyjacielowi, gdzie jesteś i co robisz, i poproś go, by o określonej porze sprawdził, czy wszystko w porządku. W rzeczywistości, jeśli twój chłopak kiedykolwiek był agresywny wobec ciebie, należy rozważyć zakończenie relacji przez telefon.

2. Nie zrywaj w ważne dni

Jeśli to w ogóle możliwe, unikaj ważnych dni, które mają być radosne, takich jak urodziny czy Wigilia. Staraj się również unikać smutnych dni, takich jak rocznica śmierci bliskiej osoby. Ale nie czekaj z tym nie wiadomo ile. Jeśli jesteś pewna, że chcesz zerwać z chłopakiem, zrób to jak najszybciej.

Zobacz: Randki W Kielcach Wszystko Co Musisz Wiedzieć

Ręka i przełamane serce

3. Nie rób tego z zaskoczenia.

Pomocne może być poinformowanie chłopaka z wyprzedzeniem, że chcesz przeprowadzić z nim poważną rozmowę. W ten sposób nie złapiesz go z zaskoczenia, gdy powiesz mu, że chcesz zerwać. Załóżmy, że idziesz do jego domu pewnego wieczoru, tak jak zawsze to robiłaś. Zamiast zaskoczyć go swoją rozmową o zerwaniu, gdy tylko otworzy drzwi, wyślij mu smsa, przed spotkaniem że musicie pogadać itp.

Sposób, w jaki rozpoczniesz tę dyskusję, określi, jak będzie ona przebiegać przez pozostałą jej część. Zrób więc wszystko, co w Twojej mocy, aby wyrazić wszystko, co chcesz przekazać w sposób spokojny i bezpośredni. Może to być trudne w tak emocjonalnym czasie, ale im mniej emocjonalny będziesz, tym poważniej twój chłopak potraktuje twoją decyzje zakończenia związku.

4. Nie żądaj przerwy

Ile znasz par, które wzięły „urlop”, gdy sprawy były trudne, a potem ponownie były razem? Bardzo dużo jest takich par. Dziewczyny, które chcą zerwać ze swoim chłopakiem, ale nie mają odwagi, aby zrobić to od razu, zazwyczaj wykorzystują przerwę jako rozwiązanie tymczasowe. Jest to dość egoistyczne podejście, nawet jeśli na takie się nie wydaje. Nadszedł czas, aby to zakończyć, jeśli w głębi duszy zdajesz sobie sprawę, że to już koniec. To nie jest tego warte, aby przeciągnąć to.

Kobieta zrywająca z facetem

5. Ustal jasne zasady co do kontaktu po rozstaniu

Możesz chcieć zostawić ten związek za sobą, iść dalej i nigdy więcej się z nim nie spotkać. To twoja opcja, choć on może się z tobą nie zgodzić. Jeśli nalega na utrzymywanie kontaktu, a Ty nie uważasz, że to jest dobre rozwiązanie, powiedz mu o tym. Kiedy się rozstajecie, zazwyczaj lepiej jest unikać kontaktu, aby dać obu stronom czas na przetworzenie uczuć.

Z drugiej strony, Twój były może chcieć ponownie o tym porozmawiać, aby zamknąć sprawę i zaakceptować Twój wybór. Jeśli uważasz, że będziesz w stanie to wytrzymać, możesz obiecać, że będziesz dostępna w takiej czy innej formie przez krótki czas po rozstaniu. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz się komunikować osobiście, przez telefon czy przez SMS.

Jeśli nie masz nic przeciwko temu, żeby on się z Tobą kontaktował, powinnaś jasno określić swoje granice. Możesz ustalić termin, po którym przestaniesz się komunikować. Po określonej godzinie w nocy możesz zignorować wszystkie wiadomości. Być może po jakimś czasie zostaniecie kumplami – zdarza się to częściej niż myślisz. Nikt jednak nie jest w stanie bez trudu zmienić związku miłosnego w przyjaźń.

6. Weź pod uwagę, że nie będzie to przyjemne dla twojego byłego chłopaka

Dla każdego z partnerów zerwanie związku nigdy nie jest miłym ani przyjemnym wydarzeniem. Jako ta, która kończy związek, możesz doświadczać różnych uczuć, takich jak wyrzuty sumienia czy żal. Twój partner, jako ten, który został porzucony, prawdopodobnie będzie zdenerwowany, zraniony, wściekły lub może doświadczać dowolnej kombinacji tych uczuć.

Bez wątpienia opuszczenie związku, który trwał kilka miesięcy a nawet lat, będzie trudne. Pamiętaj tylko, że nie masz wpływu na to, jak ludzie reagują. I niezależnie od tego, co czują, jest to całkowicie normalne, że tak się czują. Możesz uważać, że przesadzają lub chcą sprawić, że poczujesz się okropnie, ale ludzie doświadczają emocji na różne sposoby i z różną intensywnością. Nie musisz brać odpowiedzialności za ich uczucia ani za wpływ rozstania na ich życie.

Para na huśtawce

7. Nie przekładaj zerwania, zrób to szybko

Prawdopodobnie wciąż odkładasz to na później, ponieważ jest to ostatnią rzeczą, jaką chcesz zrobić. Będziesz w stanie iść dalej ze swoim życiem i być szczęśliwa ponownie szybciej, jeśli zrobisz to teraz. To nie znaczy, że powinieneś zakończyć związek tak szybko, jak to tylko możliwe. Jednak, jeśli nie widzisz szczęśliwego zakończenia w zasięgu wzroku, nie ma wymówki, aby odłożyć to, co nieuniknione na później.

8. Nie proś o czas na zastanowienie się nad twoim związkiem

Kolejna strategia wykorzystywana przez osoby, którym brakuje odwagi, aby po prostu zerwać. Nie jest dobrze powiedzieć swojemu chłopakowi, że nie jesteś pewna związku, a potem poprosić o czas na przemyślenie sprawy. Prawdopodobnie spędzi ten czas martwiąc się o to czy będziecie dalej razem i ogólnie będzie czuł się okropnie, oszczędź mu tej niepewności.

Dziewczyna zrywająca z Facetem

9. Bądź szczera ze swoim chłopakiem

Wyraziłaś więc swoje pragnienie, by pójść własną drogą. Co dalej? Jak powinna wyglądać dalsza część rozmowy? Możesz wierzyć, że powiedzenie mu, że właśnie zostawiłaś go dla kogoś innego, może być dla niego krzywdzące, ale i tak prędzej czy później się dowie, więc lepiej to powiedzieć przy zerwaniu. Niezależnie od tego, jaki jest Twój powód zerwania z kimś, uczciwość należy się twojemu byłemu chłopakowi Wiąże się to z koncepcją szanowania swojego związku jako podstawy do rozstania. Kłamstwo lub brak jakiegokolwiek wyjaśnienia nie jest godnym szacunku sposobem traktowania kogoś, na kim Ci zależało. Aby zminimalizować nieporozumienia i uniknąć przeciągania dyskusji, trzymaj się swojej decyzji o zerwaniu.

Zobacz: Facebook Randki – Poznaj Ciekawe Opinie

10. Podczas zerwania wspomnij o tym, że nie żałujesz razem spędzonego czasu

Będąc wiernym sobie, staraj się przekazać chłopakowi, że będziesz ceniła czas, który spędziliście razem. Powiedz, że życzysz mu dobrze i masz nadzieję, że znajdzie kogoś, z kim będzie mógł dzielić swoje szczęście. Te proste stwierdzenia mogą pomóc twojemu chłopakowi postrzegać rozpad związku jako dobre doświadczenie, a związek jako wartościową część ich drogi.

Para poważnie rozmawiająca na schodach

Najnowsze Artykuły