W tym Artykule zobaczysz jak w prosty i skuteczny sposób zerwać z dziewczyną.

W XXI wieku, kiedy ludzie chcą ze sobą zerwać, mogą wybrać się na spacer lub spędzić trochę czasu i porozmawiać. Problem w tym, że w dobie cyfrowej komunikacji nie jest łatwo uniknąć rozmowy o zerwaniu z kimś. Możesz używać specjalnych fraz, dzięki, którym twoja dziewczyna nie będzie tak załamana po zerwaniu. Niektóre z tych zwrotów to „potrzebuję trochę samotności”, „zasługujesz na lepszego”, „po prostu chcemy innych rzeczy” itp.

Rozdzielone serce - Zerwanie

Jak mądrze zerwać ze swoją dziewczyną

Aby zerwać z kimś z szacunkiem, musisz być przygotowany. Niestety, jeśli chodzi o zerwanie z dziewczyną, nie ma ustalonych zasad. Związek to sprawa osobista i każdy jest inny. Mężczyźnie nie jest łatwo zerwać ze swoją dziewczyną. Ale ważne jest, aby wiedzieć, kiedy nadszedł ten czas i znalazłeś dla siebie kogoś lepszego.

Szczerze wyjaśnij, dlaczego chcesz zerwać, i nie zostawiaj żadnych pytań bez odpowiedzi. Zakończenie związku może być trudne, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą dzieci. Dla faceta myśl o zerwaniu z dziewczyną jest stresująca i dezorientująca. Czy warto? Cóż, czasami nie ma innego wyjścia, jak zerwać, więc ważne jest, aby wiedzieć, kiedy znalazłeś kogoś lepszego dla siebie.

Zobacz: Poznaj Portale Randkowe W Warszawie

Jak zerwać ze swoją dziewczyną we właściwy sposób!

Czasami ludzie po prostu muszą wiedzieć, jak zerwać ze swoimi dziewczynami. Jest to szczególnie ważne, gdy jedna osoba czuje się mniej niż spełniona w związku. Zamiast oczekiwać, że druga osoba wykona całą pracę, może najlepiej, aby obie osoby wzięły odpowiedzialność za zdrowe rozstanie. Oto kilka wskazówek, jak zerwać ze swoją dziewczyną (lub chłopakiem) w sposób zdrowy i pełen szacunku:

Komunikuj się o tym, czego chcesz – nie pozwól im zgadywać! To niesprawiedliwe, jeśli zadają sobie pytanie, dlaczego z nimi zrywasz.

Zacznij od powiedzenia im, że Ci na nich zależy – ułatwi to Twojemu partnerowi (i Tobie) poruszanie się emocjonalnie. Bądź szczery, ale staraj się nie obwiniać ani nie atakować ich osobowości lub cech charakteru

Bardzo ważne jest, aby troszczyć się o osobę, z którą rozmawiasz, kiedy masz spory. Spróbuj zapamiętać przynajmniej jedną rzecz, którą w nich lubisz i skup się na niej. We wstępie postaraj się nie obwiniać ich osobowości lub cech za to, co się stało. Weź osobistą odpowiedzialność za swój udział w zerwaniu i wyraz szacunek oraz to co tak na prawdę czujesz.

Złamane serce - Zerwanie miłości

Jakie są przyczyny zerwania?

Niektóre typowe przyczyny zerwania to: kłótnie, nieporozumienia, problemy z zaufaniem, niewierność. Nie zawsze łatwo jest zorientować się, kiedy nadszedł czas zerwania ze swoją drugą połówką, ale jeśli wcześniej rozpoznasz niektóre znaki ostrzegawcze, będzie to łatwiejsze, dla ciebie i twojej dziewczyny.

Ważne abyś był po prostu szczery z drugą osobą i sam ze sobą, jest to taki fundament. Po pewnym czasie w związki wkrada się rutyna i się wypala, niestety tak jest często. Więc lepiej nie męczyć się i mieć prawo do szczęścia. Zostając w takim związku męczymy się my i druga osoba tak samo więc nie warto.

Zobacz: 20 Cech Idealnego Faceta

Jak nie zrywać z dziewczyną ?

Przede wszystkim nie wytykaj złych cech dziewczyny, oraz nie zrzucaj na nią winy za rozstanie. Jest to bardzo szczeniackie i niegodne faceta zachowanie. Prawdziwy facet potrafi wziąć odpowiedzialność za siebie i za to co robi w życiu. Nie szuka usprawiedliwienia itp.

Kolejnym ważną kwestią jest to, żeby pod żadnym pozorem nie zrywać przez telefon czy smsa. Niech ci to nawet nie przychodzi na myśl, jest to najgorsza zagrywka jaką możesz zrobić, jak ty byś się czuł jeśli to ona by zerwała z tobą przez telefon?.

Kolejna kwestia warta poruszenia w tym artykule to, nie zgadzaj się na to, że dasz jej czas i ona się zmieni, nie warto, jeśli podjąłeś decyzje o zerwaniu to na pewno masz ku temu powody, więc lepiej będzie jeśli to zakończysz. Nie zgadzaj się również na przerwę, jeśli jesteś pewny, że chcesz końca związku to po prostu powiedz to stanowczo i nie zgadzaj się na jakieś propozycje. Musisz być facetem stanowczym, nie tylko w trakcie rozstania ale również w życiu. Jest to podstawowa cecha naszej męskości.

Para rozmawiająca na poważny temat zerwania

Najnowsze Artykuły